Kategoriler
Sepetim
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ MARKALARDA %15 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ MARKALARDA %15 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 1000TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!

Araç İçi Telefon Tutucular

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Basit aksesuarlar akıllı telefon, tablet bilgisayar veya tablet telefon kullanma alışkanlığınızı kökünden değiştirebilir. Araç telefon tutucu modelleri, bunun en önemli ve iyi göstergelerinden bir tanesidir. Polikarbon (PC), ABS ve silikon gibi kir tutmayan hafif ve esnek malzemeler kullanılarak üretilen araç telefon tutucu modelleri aynı zamanda ortalama 100 gram kadarlık ağırlıkları ve mıknatıslı aksamları sayesinde, araçların ön konsollarında rahatlıkla kullanılabilirler.

Araç telefon Tutucu Faydaları Nelerdir?

Sürücüler tarafından özellikle navigasyon uygulamalarının etkili kullanımı için tercih edilen mıknatıslı telefon tutucu aparat modelleri, bir sürücü için araç içinde olmazsa olmaz aksesuarlardan bir tanesidir.

Telefon tutucu aparat modelleri, trafikte seyir halindeyken dikkatinizin dağılmasını önler. Yönlendirilebilir başlıkları sayesinde sizlere rahat bir kullanım sunan araç telefon tutucu modelleri, araç kullanırken dikkatinizin dağılmasını önler ve taşınabilir elektronik cihazlarınızın ekranını takip etme olanağı verirler.

Sitemizde farklı çeşitlerini bulabileceğiniz mıknatıslı telefon tutucu çeşitleri, hafif ve sağlam yapıları ile güvenli bir kullanım sunarlar. Tutucu çeşitleri, telefon veya tablet kılıflarına yerleştirilen bir tür manyetik yüzey ile ideal bir kullanım sunarlar. Bu yüzey, elektronik cihazların tutucu başlığa sağlam bir şekilde tutunmasını sağlar. Telefon tutucu modelleri sizlere 2 kg’ lık bir elektronik cihazı, aracın ön konsoluna sabitleme olanağı sunmaktadır. Günümüzde taşınabilir elektronik cihazların giderek hafiflediği düşünülürse, 2 kilogramlık bu taşıma kapasitesi hemen her tablet telefon ve akıllı telefon için son derece uygundur.

Kategorimizde farklı çeşitlerini bulabileceğiniz araç telefon tutucu aparat çeşitleri aynı zamanda yönlendirilebilir başlıklara sahiptir. Yönlendirme özelliği, yatay veya dikey eksende, araç telefon tutucu başlığını istediğiniz yere çevirmenize olanak vermektedir. Yönlendirme özelliği ile trafikte veya seyir halindeyken, dikkatiniz dağılmadan hem aracınızı kullanabilir hem de göz ucuyla ekranları takip edebilirsiniz.

Universal Araç Tutucu Modelleri Özellikleri

Universal araç telefon tutucu çeşitleri, araç konsolunun ön kısmına yerleştirilebilir. Farklı byut ve renk seçeneklerine sahip olan modellerin hepsi için hafiflik ve esnek kullanım ilk sırada gelmektedir. UN – 02 gibi araç telefon tutucu çeşitlerini araçlarınızı içinde klima çıkışlarına sabitlemeniz mümkündür. Bununla birlikte, UN-07 gibi modeller, daha küçük ve zarif bir görünüm sunarlar. Eğer ciddi anlamda sağlam bie araç telefon tutucu arıyorsanız, UN-22 gibi türleri tercih edebilirsiniz.

Telefon kılıfları içine yerleştirilen metal yüzey, telefon tutucu mıknatısı ile birleşir. Metal yüzey hiçbir şekilde telefonlarınızın elektronik aksamına zarar vermez. Ürünlerimizin 2 kilogramlık bir tutuş gücüne sahip olduğunu ve günümüzde akıllı telefon ve tablet telefonların giderek hafiflediğini de belirtmek isteriz.

Renk seçeneği, diğer araç içi telefon tutucu modelleri ile kıyaslandığında Universal Araç Tutucu çeşitlerinin diğerlerinden bir adım öne çıkmasına neden olur. Özellikle büyük şehirlerde trafikte sıkılmak istemiyorsanız, araç içi telefon tutucu çeşitleri ile bu sıkıntınıza son vermeniz mümkündür. Gelen aramalar, podcast’ ler veya videolar; araç içi telefon tutucu sizlere oto teyplerinin kalite ve kullanım avantajlarını sunmak kapasitesine sahiptir.

Telefon Tutucu Aparat Tavsiyeleri

Ön konsolu geniş her türlü araçlar için, telefon tutucu aparatlar oldukça kullanışlıdır. Yönlendirilebilir başlıkları bu aparatların aynı zamanda “akrobat” ismi ile isimlendirilmesine de olanak sağlamıştır. Birkaç küçük tavsiye ile, araç içi mıknatıslı telefon tutucu çeşitlerini daha etkili olarak kullanmanız mümkündür. İlk dikkat etmeniz gereken şeylerin başında sürücü koltuğu ve mıknatıslı telefon tutucu pozisyonunu iyi bir şekilde ayarlamak vardır. Bu ayar, özellikle seyir halinde dikkatiniz dağılmadan veya görme zorluğu çekmeden, ekranı kontrol edebilmenize imkân verir.

Çeşitli araçlar, çeşitli ön konsol hacimlerine sahip olabilirler. Küçük araçlar için, küçük bir mıknatıslı araç telefon tutucu aparat oldukça idealdir. Son olarak mıknatıslı araç telefon tutucu aparat modelleri için çok büyük olmayan orta ve küçük telefon ve tablet telefonları tercih ederseniz, çok daha esnek bir kullanım elde edebilirsiniz.

Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.